23.05.2019

Міськвиконком підтримав реалізацію проекту «#ЦЯТОРБА»

Рішення про впровадження соціально-екологічного проекту щодо обмеження використання пластикових пакетів на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади «#ЦЯТОРБА» прийнято 22 травня 2019 року під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Мета проекту: зменшити побутове використання пластикових пакетів шляхом їх заміщення паперовими пакетами, еко-сумками багаторазового використання, що виготовлені з екологічно чистої або вторинної сировини.

В рамках проекту планується виготовити та поширити серед населення територіальної громади до 30 тисяч еко-сумок багаторазового використання. Для виготовлення сумок планується залучити кошти місцевий соціально-відповідальний бізнес та проактивних мешканців.

Виготовлена в рамках Проекту продукція буде поширюватися через партнерські торговельні мережі, заклади громадського харчування, інші партнерські організації. В рамках інформаційно-просвітницької кампанії в межах 10% кожної виготовлено партії #ЦЯТОРБА буде передано на безкоштовній основі закладам освіти, культури, охорони здоров’я, громадським організаціям тощо.

День без поліетилену в Житомирі

03 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресрусів, міжфракційним об’єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію «День без поліетилену».

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами. Сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торгівельних мереж, супермаркетів та магазинів роздрібної торгівлі.

Бажаєте приєднатися до проведення акції? Тоді вам сюди: http://bit.ly/PBFD_Partners

03 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів в супермаркеті міста Житомира «Ашан» презентують проєкт #ЦЯТОРБА.